SPAMW komentarzach możecie wrzucać adresy ze swoimi blogami, najlepiej z opisem (nie wchodzę jednak na blogi z nudnym, oklepanym opisem, to musi być coś, co mnie zachwyci :P).
W każdym razie... reklama dźwignią handlu :D

75 komentarzy:

 1. Ona: Zapłakana, smutna i pełna bólu.
  On: Beztroski, buntowniczy i szalony.
  Ktoś trzeci? Opiekuńczy, wspierający i pomocny, zawsze przydaje się w tak skomplikowanej układance.
  Dziewczyna, która żyje ciałem, a umiera duchem, po uwolnieniu się z piekła, trafia do domu zwykłej, kochającej rodziny próbującej uporać się z trudną młodzieżą. Nie może się odnaleźć, wciąż czuje
  się zagubiona. Żyje przeszłością, która jest jak guz stanowiący nieoderwalną część jej mózgu.
  Pomaga jej jeden z braci, mieszkających wraz z nią, ale to, co łączy tych dwojga nie ma nic wspólnego z miłością. Opętały ją zielone tęczówki, dla których ona sama była niespodzianką.

  "Nic nie dzieje się przypadkiem śmieszko" - wyszeptała kobieta o hebanowych włosach, przytulając do siebie zapłakaną córkę.

  Czy po piekle da się przejść do nieba? Czy konieczne jest odwiedzenie czyśćca?

  Zapraszam na: http://zakatek-smutku.blogspot.com/ Historię o wszystkim, co nas łączy i o czymś czego nigdy nie doświadczyliśmy.
  Całuję mocno, Zaczarowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona - "Niesamowitość mam we krwi, niestety..."
   On - "Liczy się wynik, a mój musi być jednoznaczny. Władza."
   Dobro, przeciwieństwo zła.
   Zło, niszczy wszystko, co dobre.
   Miłość, łączy ich nieprzewidywanie.
   Chaos, jest jej nieodłączną częścią.
   Ale razem są niezniszczalni.
   Prawda, chce ich poróżnić.
   Wystarczy pstryk palcami i wszystko rozpada się jak domek z kart.
   To dwie połówki, które muszą się złączyć.
   Wiara w przeznaczenie ich wyniszcza.

   Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga!
   http://przeznaczenie-1d.blogspot.com/

   Usuń
 2. Co może się zdarzyć, kiedy zbieg okoliczności stawia na swojej drodze nieśmiałą, skrytą dziewczynę i pewną siebie niezdarę?
  Czy uczucie z przeszłości może odrodzić się na nowo?
  Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla pociągającego nieznajomego?
  Jakim cudem Hope i Ruby udało się zaprzyjaźnić?
  Jak dużo jeszcze sekretów skrywa "Beyond the Limits"?
  Wszystkiego dowiecie się czytając Nasze opowiadanie.

  http://beyond-the-limits-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tutaj blog o moim życiu.
  http://blog-i-ja.blogspot.com/
  Tak bez opisu -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opis:
   Opisuje tam swoje życie.
   Zapraszam!

   Usuń
  2. Dopiero zaczynam.
   Jest to historia o Elizabeth, która odkrywa, że jest adoptowana.
   Pewnego dnia pojawia się dziwna osoba.
   Co mam jej do powiedzenia? Odpowie jej na wszystkie pytania? Czy może przekona ją, aby przeszła na stronę zła?
   Zapraszam:
   http://coffee-to-nie-kawa-coffe-to-imie.blogspot.com/

   Usuń
 4. http://demonofmyheart.blogspot.com/

  Mercedes? Hmmm ..... trudno ją przedstawić. Z pozoru nieśmiała i skryta w sobie dziewczyna. Dziewczyna ze zmianą osobowości*. Ale to nie wszystko. Jej mroczny świat przysłania jakąkolwiek nadzieję, że kiedyś coś ją odmieni. Czy jest chodź światełko w tunelu? Włatpię, chodź jeśli chcesz możesz spróbować ją zmienić. Spójrz na świat jej oczami. Jest celem wszystkich ludzi na świecie. A przecież ona chce życ swoim życiem, ona sie tylko broni. Jednak są ludzie którzy tego nie dostrzegają.
  Czy jest na świecie chodź jedna osoba która jej pomoże?
  Nie wiem, chodź .... jest jedna osoba, a właściwie on i jego przyjaciółka. Czy jej pomogą, to się okaże. Masz nieufną minę co to jej historii, ale co możesz o niej wiedzieć skoro nie sprubowałeś jej poznać oraz dobrze się jej przyjżeć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trójka przyjaciół
  Ich spokojne życie zostaje przerwane, kiedy pojawia się ON
  Wszystko jest bardziej skomplikowane, niż im się wydaje
  Wystawieni na ciężką próbę
  Zaczynają się kłótnie
  Łzy
  Nienawiść
  Miłość, która może zniszczyć wszystko...
  Czy ich przyjaźń przetrwa?
  Zwycięży miłość czy przyjaźń?
  Zapraszam!<3 http://loveeorfriendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł: Moim marzeniem jest przypomnieć sobie Ciebie.
  Autor: Layls
  Adres: dramione-teatr-uczuc.blogspot.com
  Parring: Dramione
  Inspiracja: Film "Burlesque" oraz twórczość J.K. Rowling
  Cytat główny: "Miłość jest jak partia kart - mężczyźni grają, aby wygrać. Kobiety natomiast ,aby nie przegrać".
  Fabuła: Dawno, dawno temu w cudownym, lecz chłodnym królestwie zwanym Londynem żyła sobie szczęśliwa królewna Hermiona u boku swego księcia na koniu, tak białym jak jego włosy. Draco, bo tak nazywał się wybranek, darzył księżniczkę cudowną, prawdziwą miłością. Jednak gdy wyruszali w podróż do innego królestwa zdarzył się nieszczęśliwy wypadek. Księżniczka spadła ze swej karocy, widząc jak książę Draco zdradza ją z służącą. Niestety, jak to w bajach bywa, księżniczka Hermiona znika i nie pamięta niczego, a książę zrozpaczony zaczyna poszukiwania ukochanej. Na pomoc przychodzi mu ciemnoskóry Merlin, natomiast Hermioną zaczyna opiekować się książę Logan, który zabiera ją do królestwa wróżki Cate, czyli do teatru. Tam spotyka służącą Ninę oraz zakochanego w niej rycerza Alexa. Jest jeszcze doradca księżniczki, tajemnicza Emily. I gdy wszystko idzie prosto w naszej bajce pojawia się miłość. A wtedy zaczynają się dziać cudowne rzeczy. Wszystkich ogarnia miłosne szaleństwo, lecz jest jeszcze Smok, który szuka zawzięcie księcia Logana.
  I nagle uświadamiamy sobie, że to nie jest bajka, powieść czy fantastyka. To po prostu rzeczywistość, pogmatwana, pełna zakrętów i prostych dróg, zwykła rzeczywistość. A wiecie co jest w niej najpiękniejsze ? Że miłość przychodzi wtedy gdy najmniej się jej spodziewamy..

  OdpowiedzUsuń
 7. Elena Strashine jest zwykłą nastolatką. Mieszka w najbogatszej części Londynu. Jest najpopularniejsza w szkole, ma przyjaciół i chłopaka. Jej życie jest praktycznie idealne.

  Wszystko się zmienia, gdy jednego dnia zawiera kontakt z dziwnym chłopakiem, który wprowadza ją do świata jak z marzeń sennych.

  Od tej pory Elena już nigdy nie będzie zwykłą dziewczyną…

  Zapraszam na:
  http://dary-bogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. http://memories--consume.blogspot.com


  "Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane. Bestialsko wyssałem z niej życie, abym sam mógł rosnąć w siłę. Ale... przecież ta gra miała mieć dokładnie taki finał. Nie zakładałem jej przetrwania, musiała zginąć, zgodnie z ciągiem scenariusza. Jej dusza nie mogła nadal w niej tkwić. Nie mogła. Taki był plan. Lecz... sztuka zakończyła się inną sceną. Głównym bohaterem jestem ja, stojący kilkaset metrów nad ulicą. Moja noga wychyla się w przestrzeń, sprawdzając, czy odważę się na kolejny krok, lecz nadaremno. Uświadamiam sobie, że jestem tylko pieprzonym tchórzem, manipulantem, prowokatorem i zwykłym skurwysynem, niszczącym życie niewinnych osób. Miała cierpieć ze mną, bo bałem się w samotności poczuć oddech śmierci na karku; sama ta wizja doprowadzała mnie do potwornego lęku. Więc co? Ktoś musiał umrzeć z Tobą, Zayn. Idealnie zrealizowałeś swój plan."

  Zapraszam na rozdział pierwszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Całe życie Thomasa ulega zmianie w jednym feralnym dniu – w Dniu Przydziałów. Życie chłopaka nie będzie proste. Będzie musiał walczyć o przetrwanie z niebezpiecznymi ludźmi, ale też dodatkowo pokazywać im jaki jest słaby i bezbronny.
  A wszystko po to, aby przeżyć…
  Lecz jeśli Thomas się pomyli. Popełni błąd i pokaże swą prawdziwą twarz…
  Spotka go los gorszy od śmierci...

  Wejdź do Siedziby Zesłanych i dowiedz się co zrobi Thomas stając przed wyborem, którego dokonanie graniczy z niemożliwym, a każda następna opcja jest gorsza od poprzedniej…

  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  zakochana-w-opowiadaniach.blog.pl
  To było dawno. Wydarzyło się tak nagle, zbyt szybko. Nikt nie wiedział, co się dzieje. Pamiętam tylko, że zaczęło się to w nocy. [...] Do tej pory pamiętam, jak Neagolowie wtargnęli do naszego kraju. Zabrali wszystkie nasze dokumenty, telefony, komputery. [...] Każdemu dali nowe imię. Każdy miał własne, niepowtarzalne. Mnie nazwano Pocket, a moją matkę Chair. Ojcu nie zdążono nadać imienia, za wcześnie go zabrano. Nie pamiętam mojego prawdziwego imienia. Nie pamiętam daty moich urodzin. Nie wiem, ile mam lat. Jednak kilka miesięcy temu dostałam legitymację, więc muszę mieć około 16 lat. [...] Wojna trwa od ośmiu lat. W tym czasie Neagolowie zabili mojego ojca, ciotkę, kuzynkę, dwójkę przyjaciół i kilku sąsiadów. Nigdy im tego nie wybaczę. Niestety nic nie mogę zrobić. Jestem tylko cichą wodą. Nikomu nie przeszkadzam, nikomu nie robię krzywdy. Jednak wiem, że nie jestem sama. Wiem, że w moim kraju są miliony ludzi takich, jak ja. Na razie zbieramy siły, ale kiedy będzie trzeba staniemy do walki, by pomścić tych, których nam zabrano.
  A gdybyś zechciała zareklamować swojego bloga zapraszam na Księgę Blogów:
  ksiega-blogow.blog.pl
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. „Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Ale po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na naszej krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nolovenosmile.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.”

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jest to jakiś genialny, oryginalny opis, ale mam nadzieję, że wejdziesz xx

  Ona - Najzwyczajniejsza, miła, pomocna w świecie nastolatka z przyjaciółmi, kochającymi rodzicami, młodszą siostrą i monotonnym życiem.
  On - Nieufny, groźny, chamski chłopak mający we władzy cały Londyn, a może nawet więcej, żyjący z niebezpiecznej, nielegalnej pasji, za którą dostaje fortunę - wyścigów.
  Co będzie gdy te dwie osoby spotkają się w aberracyjny sposób? Gdy te dwa światy się połączą... Mieszanka wybuchowa?
  Co gdy Ona odkryje jego tajemnicę i dowie się kim są na prawdę?
  Czy on zdoła ją ochronić przez NIMI czy odpuści sobie i odda ją dobrowolnie w ich ręce? Jak zmieni się jej charakter i w końcu: co do niego poczuje?
  http://fear-of-fear.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Przepraszam za spam, jednak dopiero zaczynam przygodę z blogiem.
  Maja Wiśniewska stara się od dwóch lat żyć normalnie. Skończyła studia, znalazła pracę, ma wspaniałą przyjaciółkę i brata oraz zdecydowała się na nowy związek. Z kim? Czy to aby nie przyniesie jeszcze większego bólu?
  Michał Bartniki oszust, podrywacz czy może romantyk? Co zmieniło się od dnia kiedy opuścił Gdynie? Czy dwa lata mogły zmienić jego ukochaną tak, że w ogóle jej nie pozna? Czy decyzja o powrocie była słuszna?
  Tych dwoje ludzi to istny bałagan uczuć. Czy znajdzie się ktoś, kto to wszystko poukłada?
  http://balagan-uczuc.blogspot.com/
  Zapraszam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam na 2 rozdział :) Mam nadzieję, że ci się spodoba :)

   http://balagan-uczuc.blogspot.com/

   Usuń
 17. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam Cię do swojego świata
  trochę pokręconego niezrozumiałego
  poznasz mnie w tym co piszę

  Wchodzisz?

  http://desireslenkan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Gatunek : Romans

  It had to be you opowiada o najstarszej z sióstr Liz. Wiele lat temu w małym miasteczku na wybrzeżu straciło coś bardzo ważnego. coś co napiętnowało ją do końca życia. Czy teraz gdy po 17 latach wróci to wspomnienia odżyją? A co z tym wszystkim ma wspólnego przystojny żeglarz?
  Dowiesz się czytając moje opowiadanie !
  http://it-had-to-be-you-liz.blogspot.com/

  Jak wpadniesz na pewno się zrewanżuję :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Annabel to zwykła dziewczyna, mająca cele i wielkie marzenia... Jednak wszystko się zmienia, gdy jest świadkiem brutalnego napadu na swoją przyjaciółkę. Od tego czasu jest na celowniku pewnej grupy przestępczej.
  Czy Annabel uda się uciec z rąk oprawców?
  A może ktoś jej w tym pomoże?
  Odpowiedzi znajdziesz na moim blogu
  szpiegostwo-poplaca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!
  Prowadzony przez nas blog jest o wszystkim. Głównie znajdują się na nim dziwne rzeczy, które robimy na angielskim, sesje zdjęciowe ... itp
  Jeśli chcecie wejść w "nasz, inny świat" serdecznie zapraszam
  theeternalkids.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam do mnie. Pojawił się 2 rozdział:
  http://desireslenkan.blogspot.com/
  Buziaki. Lenka :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections
  ZWIASTUN: klik

  OdpowiedzUsuń
 24. Nowy prolog
  http://coffee-to-nie-kawa-coffe-to-imie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. SPAM
  Każdego ranka, każdej nocy, dla męki ktoś na świat przychodzi. Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności. Na złączeniu dwóch ‘światów’ stoi ona. W pędzącym tłumie, z energią rozpierającą jej klatkę i wstrzymującą oddech. Kiedy przyjdzie podjąć najważniejsze decyzje, już nic nie będzie takie jak wcześniej.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest pozornie normalną nastolatką. Tak naprawdę jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.
  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Ponoć przyjaźń damsko-męska nie istnieje. Chcesz to sprawdzić?
  www.nie-istniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam!
  1. Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
  2. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.

  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. „— Nie chcę od was niczego, prócz tego, by moje dziecko miało ojca.
  — Przykro mi, nie możemy sobie na to pozwolić. Albo weźmiecie ślub, albo usuniesz ciążę.”
  withoutfeeling-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Bezcenna - opowieść pełną dramatu oraz romantyzmu jednocześnie. Gdzie nie zabraknie gorącego, pikantnego romansu zanurzonego w szklance fikcji.

  bezcenna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Witaj!
  Mam przyjemność zaprosić Cię na naszą szablonarnię!
  Może znajdziesz coś dla siebie :)
  >> Bajkowe Szablony <<

  OdpowiedzUsuń
 33. Zachęcam do przeczytania mojego opowiadania inspirowanego "Pamiętnikami Wampirów". Akcja rozpoczyna się w 2009 roku w Mystic Falls, gdy do miasta wracają bracia Salvatore. Od tego momentu życie młodej Eleny zmienia się w nieoczekiwany sposób.
  Zapraszam i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 34. "Niebo Zła to miejsce, gdzie trafiają Ci, których grzechy wyrównały się z dobrymi uczynkami. Ale uważaj.
  Niektórym jedynie cudem udało się tam dostać..."

  Zapraszam na nowe fanfiction mojego autorstwa :)

  Niebo Zła.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na fear--fanfiction.blogspot.com xoxo

  OdpowiedzUsuń
 36. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 37. liczę na twój komentarz :)
  http://secret-fanfiction.blogspot.com/
  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=oh_aKOTdkq0
  jedna noc
  jedna osoba
  ten jeden moment.
  oni nie mają łatwego życia.
  nowe kłopoty
  nowi ludzie
  nowe miejsca
  i
  nowy... strach ?

  p.s jeśli byłabyś zainteresowaniem zrobieniem wyglądu twojego bloga pisz tutaj
  http://nika-is-here.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Rosie, straciła wszystko na czym jej zależało. Rodzinę, dom, na przyjaciołach też się zawiodła, teraz jest zwykłą bezdomną, śpi na ulicach. Chcesz wiedzieć jak to jest, gdy musisz włóczyć się po Londynie, szukając choć jednej dobrej duszy chętnej do pomocy? Ludzi nie obchodzi to, kim jesteś naprawdę, widzą tylko Twoją czarną skorupę. Dla niektórych mógłbyś nie istnieć. Ale są też tacy o dobrych sercach, tacy, którzy nie odmówią pomocy. Nasze Anioły. Co by było gdyby było ich więcej? Co by było gdyby Anioły spadły z Nieba? Każdy może stać się czyimś aniołem, wystarczy tylko nauczyć się prawdziwie i bezinteresownie pomagać. KOCHAĆ.

  Zainteresowany prologiem? Zapraszam do czytania właśnie pojawił się Prolog!:
  last-chance-for-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Rosie, straciła wszystko na czym jej zależało. Rodzinę, dom, na przyjaciołach też się zawiodła, teraz jest zwykłą bezdomną, śpi na ulicach. Chcesz wiedzieć jak to jest, gdy musisz włóczyć się po Londynie, szukając choć jednej dobrej duszy chętnej do pomocy? Ludzi nie obchodzi to, kim jesteś naprawdę, widzą tylko Twoją czarną skorupę. Dla niektórych mógłbyś nie istnieć. Ale są też tacy o dobrych sercach, tacy, którzy nie odmówią pomocy. Nasze Anioły. Co by było gdyby było ich więcej? Co by było gdyby Anioły spadły z Nieba? Każdy może stać się czyimś aniołem, wystarczy tylko nauczyć się prawdziwie i bezinteresownie pomagać. KOCHAĆ.

  Zainteresowany prologiem? Zapraszam do czytania właśnie pojawił się Prolog!:
  last-chance-for-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam na bloga o JB :) nosweet-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. #SecretFF
  http://secret-fanfiction.blogspot.com
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Z7XbAIJj9DI
  Liczę na twój komentarz :)
  Jedna Noc
  Jedna Osoba
  Ten Jeden Moment.
  Oni Nie Mają Łatwego Życia.
  Nowe Kłopoty
  Nowi Ludzie
  Nowe Miejsca
  I
  Nowy... Strach ?

  OdpowiedzUsuń
 42. Zwykła historia o głupiej miłości dwóch nastolatków. Co się stanie kiedy tych dwoje zaczną spędzać ze sobą coraz więcej czasu? Czy ułożone życie Klaudii zmieni się o 180 stopni? A może Michał się w końcu ogarnie i będzie się starał o dziewczynę? Czy to wszystko będzie takie piękne, jak się na początku wydawało?

  Zapraszam: http://yet-will-be-fine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Przepraszam za spam, misiu :c

  Główny bohater - Louis

  Opis - Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety, a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?

  Link- http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie wie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scerlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała i, że jej życie nigdy nie będzie takie jak dawniej...
  disguise-fanfiction.blogspot.com

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 45. Cześć! Zapraszam na moje opowiadanie!
  ,,Winter to spokojna, nastoletnia dziewczyna, która w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła zaznać niemalże piekła. Miała żyć w strachu do końca swoich dni, bez miłości, bez wsparcia. Całkiem sama.
  Lecz wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy na swojej drodze, w dziwnych okolicznościach poznaje chłopaka, który ma zmienić jej życie. Który ma pokazać jej prawdziwe szczęście. Który ma obdarzyć ją niewyobrażalnie wielką miłością. Ale czy wszystko się ułoży?"
  winter-land-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Bajka o Śpiącej Królewnie. Zna ją każde dziecko i każdy z nas kojarzy ją z dzieciństwa. Zła czarownica rzuciła na księżniczkę Różę klątwę gdy była jeszcze niemowlęciem. Czar polegał na tym, że gdy skończy lat szesnaście ukłuje się wrzecionem i zaśnie na okrągły wiek. Po stu latach książę miał obudzić ją pocałunkiem, a potem będą żyli długo i szczęśliwie. Prawdziwa historia może i wygląda tak jak mówią baśnie, jednak z małym wyjątkiem. Dalsze dzieje poszły w niepamięć uznając za koniec szczęśliwe zakończenie, ponieważ przeznaczenie rodziny Róży nie jest cukierkowe. Każda następna kobieta, która zrodzona została z królewskiego rodu skazana jest na ukłucie się w palec i zaśnięcie na sto lat. Nawet po stracie tronu przez naszą rodzinę. Ja również podzielę los moich poprzedniczek. Zdążyłam już zrozumieć, że nie da się tego uniknąć. Jednak na mojej drodze stoi większy problem. Na świecie pozostał już tylko jeden książę, którego wnuk mógłby mnie obudzić. Lecz zamierza on zrzec się korony na rzecz młodzieńczej miłości. Nie mogę do tego dopuścić. Jadę do Anglii aby zapobiec mojej śmierci, bowiem gdy książę Edward zrezygnuje z tronu, nikt nie obudzi mnie z wiecznego snu. Nazywam się Aviana, córka Nayi, potomczyni Róży - pierwszej śpiącej królewny, a oto moja historia...
  Zapraszam!
  senne-przeznaczenie.blogspot.com

  ~Ulotna.

  OdpowiedzUsuń
 47. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://blogo-spis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zwiastunownia Double Nik
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/?m=1
  +
  Nabór otwarty.
  Jeśli umiesz robisz zwiastuny zgłoś się.
  Więcej informacji na blogu.⬆

  OdpowiedzUsuń
 49. W poziomie drugim nie znajdziesz wampirów, nie znajdziesz wilkołaków, nie ma miłości nie ma szczęścia to wszystko nie istnieje. Jest za to codzienna walka o życie. Wiele osób żyje na ulicach ci którzy mają dach nad głową muszą go chronić. Bogaci i wpływowi rzadko wystawiają nos z poziomu Piątego, jednak spora ich część ma interesy w dwójce . To właśnie tutaj kwitnie handel żywym towarem, to tutaj przyjeżdża się by zdradzać swoje żony. Tutaj znajdziesz hybrydy, połączenia ludzi ze zwierzętami. Tutaj możesz również stracić głowę jeśli tylko wiesz coś o poziomie zero i jeden, wtedy Dziadziunio Rufus wydaje za tobą list i nikt więcej cie nie widział. Tak więc odważysz się tu wejść? Spróbować swojego szczęścia w ruletce zwanej życiem?

  www.poziom-drugi.blogspot.com
  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 50. W poziomie drugim nie znajdziesz wampirów, nie znajdziesz wilkołaków, nie ma miłości nie ma szczęścia to wszystko nie istnieje. Jest za to codzienna walka o życie. Wiele osób żyje na ulicach ci którzy mają dach nad głową muszą go chronić. Bogaci i wpływowi rzadko wystawiają nos z poziomu Piątego, jednak spora ich część ma interesy w dwójce . To właśnie tutaj kwitnie handel żywym towarem, to tutaj przyjeżdża się by zdradzać swoje żony. Tutaj znajdziesz hybrydy, połączenia ludzi ze zwierzętami. Tutaj możesz również stracić głowę jeśli tylko wiesz coś o poziomie zero i jeden, wtedy Dziadziunio Rufus wydaje za tobą list i nikt więcej cie nie widział. Tak więc odważysz się tu wejść? Spróbować swojego szczęścia w ruletce zwanej życiem?

  www.poziom-drugi.blogspot.com
  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 51. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 52. Serdecznie zapraszam ♥

  1. "Wiesz jak to jest stracić bliskie dla ciebie osoby? Jak to jest mieć na sumieniu większość tego świata? Bo ja wiem. Straciłem ojca, a teraz zacząłem tracić także JĄ...
  Najgorsze jest to, że tak naprawdę, od samego początku nie wiedziałem kim jestem. Żyłem w ciągłym kłamstwie, które powoli odkrywało światło dzienne.
  Ktoś kiedyś wspomniał mi, że to przeze mnie istnieje zło na tym świecie. I ta osoba miała całkowitą rację.
  Bo właśnie przez to, że żyję... sprowadziło na wszystkich zagładę.

  Jestem Niall Horan... A oto moja historia..."

  http://gifts-of-the-angel-city-of-secrets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. http://fatum-dramione.blogspot.com

  Pewne rzeczy się nigdy nie zmieniają. Czasy nie nadeszły spokojniejsze od śmierci Voldemorta. Śmierciożercy wywołali bunt, który zabija niewinnych ludzi. Hermiona może zrobić tylko jedną rzecz, aby przeżyć. Sprzedać się. Nie w tym sensie. Sprzedać swój czas, swoją duszę, po prostu służyć. Niby wszystko ma być dobrze, bo kto jej może zaszkodzić w dworze Arystokraty? Tylko sam arystokrata.

  OdpowiedzUsuń
 54. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 55. Kenia i Nathan nienawidzą się.Taniec i boks.Dwa mocne temperamenty.Kumpel brata i mlodsza siostra a na dodatek wróg który spieprzy wszystko to co nawet się niezaczelo.Zemsta ...a oni? Oni jedynie są swoją trucizną.
  myhopeislastway.blogspot.com
  Zapraszam na opowiadanie "...You are my poison..." ^^

  OdpowiedzUsuń
 56. Gabriela Harris to wyjątkowa dziewczyna. Trafia do więzienia gdzie poznaje Zayna Malika. Zaciekawiony Gabrielą chłopak chce jej pomóc. Jak to się skończy?
  Zapraszam do czytania. ;)

  „Jak mnie złapali? Złapali mnie przy zbrodni idealnej.”

  http://pleaseletmekill.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Everything leads me to you...

  - Jeszcze raz to samo. - zwróciłem się do barmana i położyłem należyty banknot na blacie.
  Jak już wspominałem, moje dotychczasowe życie składało się głównie z trzech rzeczy. Kobiety, alkohol, seks. Niemal każdy wieczór spędzałem w klubach, szukając w miarę ładnej laski, żeby jakoś przyjemnie spędzić tę noc. Teraz żadne z nich nie miało sensu. Ani osobno, ani w pakiecie. Inne kobiety w niczym nie mogły się równać do mojej Lin. Alkohol mogłem pić sam, tak jak w tej chwili, ale jaki był w tym sens? A seks… Nie byłem w stanie wyobrazić sobie lepszego, niż właśnie z nią. Małą, upartą, zadziorną, perwersyjną osóbką, ważącą zaledwie pięćdziesiąt kilogramów, gustującą w literaturze romantycznej, jak i w filmach oraz muzyce o tej tematyce i tak bardzo gorącą, że podniecała mnie wszędzie i w każdej sytuacji.
  Teraz? Teraz jest już za późno. Pewnie żali się temu frajerowi, a on korzystając z okazji i z jej złego stanu psychicznego, przeleci ją. Rozumiecie? Prześpi się z nią! Nie mógłbym znieść myśli, że Lin leży pod nim, że to nie dzięki mnie jej słodkie usta opuszczają westchnienia i jęki przyjemności, że nie wymawia przy nich mojego imienia, tylko imię innego, że następnego ranka obudzi się naga, wtulona w ciało innego.
  Ponownie wziąłem do ręki kieliszek zapełniony po brzeg alkoholem i szybko go opróżniłem. Mogłem wręcz poczuć, jak promile we mnie rosną. Pod wpływem tego świństwa odblokowałem telefon. Wszedłem w wiadomości i drżącą dłonią wystukałem esemesa.
  "Przepraszam za wszystko. Może potrafiłabyś mnie zmienić?"
  Upiłem się… I kurwa nie pomogło. Spróbuję ponownie jutro.

  http://our-love-is-unconditional.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Jeśli tego nie lubisz to usuń komentarz :)
  FanFiction o 1D
  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją się rzeczy nie wyjaśnione jednak się nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.
  Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby się zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 59. Czasami los szykuje dla nas okropne rzeczy. Plątamy się po świecie bez celu, bo ludzie nas ranią. Hannah Blackwood przypominała pięknego anioła. Do czasu gdy zmarł jej ojciec i wpadła w szpony diabła – Zayna Malika. Dwie przeciwności, które nigdy się ze sobą nie dogadają żyły wspólnie zbyt długo. Blondynka uciekając zostawiła za sobą kochającą matkę. Jej ‘bezpieczną przystanią’ okazało się miasto w którym co noc gdzieś ktoś zostaje zamordowany, a w najciemniejszych zakamarkach odbywa się handel narkotykami. Gabriel Falahee okazał się dla Blackwood kimś kto nigdy wcześniej nie dał jej takiego poczucia bezpieczeństwa i ciepła. Najlepiej by było gdyby każdy na świecie miałby takiego osobistego anioła.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=za5NWaybRrw
  Link: http://personal--angel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. thinking-about-us-ff.blogspot.com

  W dzieciństwie zapewniano nas, że możemy mieć wszystko i byliśmy tego pewni. Potem świat nas zdeptał i uświadomił, że nie możemy mieć jednego. Uczuć.
  Hearts of glass.

  OdpowiedzUsuń
 61. http://incubus-fanfiction.blogspot.com/

  - Obiecałem, że będziesz cierpieć, to dotrzymam słowa.
  Ile to jeszcze potrwa ?

  OdpowiedzUsuń
 62. Dopiero zaczynam pisać mój blog, mam dopiero prolog. Ale mam nadzieję, że historia się rozwinie i wszystkich zaciekwi. Postaram się systematycznie dodawać opowiadania.
  Opowieść zaczyna się, gdy pewna dziewczyna budzi się nagle na łące w obcym miejscu i to zupałnie sama. Nie wie czy oszalała, czy to wszystko dzieje się naprawdę. Rzeczywistość owiana jest tajemnicą. Jak potoczą się losy dziewczyny?
  http://lost-fallen-dark.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata czarownic, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 64. http://milosc-w-rytmie-rapu.blogspot.com/

  Myślę, że tytuł mówi sam za siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Madison: To długa historia. Pełna nieporozumień i absurdów. Historia o tym, jak jednego dnia się zakochałam i jak musiałam przeżyć całe życie, by to zrozumieć.

  Annie: Czasami wydawało mi się, że wiem, czym jest miłość. Kochałam raz, drugi, trzeci. Ale gdy przyszło mi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem, było ono tak nieporawdopodobne, że ciężko było mi w nie uwierzyć.

  Historia pisana jest z perspektywy dwóch dziewczyn, przyjaciółek i opowiada o tym, jak krucha jest granica pomiędzy śmiechem a łzami.

  zapraszam na: trying-to-escape-it.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. Jeśli zdecydujesz się czytać, zostaw adres Twojego bloga w komentarz, a ja z pewnością go przeczytam. U mnie jest tylko krótki prolog, więc dużo tego nie ma do przeczytania. :D

  cios-przeszlosci.blogspot.com

  Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę.
  Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję.
  Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.

  Opowiadanie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na mój blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki? Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń

 70. W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic.
  Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników.
  Po ukończeniu trudnego szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowaniu ich.
  Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.

  http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń